Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kryeprokurori Lumezi tash e cilëson si normale kërcënimin e ministrit Beqaj për “Pronton”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryeprokurori Lumezi tash e cilëson si normale kërcënimin e ministrit Beqaj për “Pronton”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryeprokurori Lumezi tash e cilëson si normale kërcënimin e ministrit Beqaj për “Pronton”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 555 shikime
 • 555 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeprokurori Lumezi tash e cilëson si normale kërcënimin e ministrit Beqaj për “Pronton”

Kategoritë


0 komente