Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Beso në Mua

53 episode | 56,905 shikime

"Beso në Mua" është një ndër formatet më të suksesshme të emisioneve. 
Nëpërmjet tij ju mund të shihni transformimin e mrekullueshëm të një hapësire të banuar, vetëm nëpërmjet kretivitetit dhe dëshirës së mirë.

Shfaq më shumë

Drejtuar e shkruar nga: Nexha Gjema & Esat Shabani

Alternate Text
Beso në Mua
  • Beso në Mua
  • Beso në Mua - Prapaskenat
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat