Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bilanci i tetorit për droga në shkolla: 114 persona në pranga për rreth 4 kg marihuanë e heroinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bilanci i tetorit për droga në shkolla: 114 persona në pranga për rreth 4 kg marihuanë e heroinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bilanci i tetorit për droga në shkolla: 114 persona në pranga për rreth 4 kg marihuanë e heroinë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 61 shikime
 • 61 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente