Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Bill Clinton takon dhe përqafon familjen Shala pas 17 vitesh në SHBA-
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bill Clinton takon dhe përqafon familjen Shala pas 17 vitesh në SHBA-

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bill Clinton takon dhe përqafon familjen Shala pas 17 vitesh në SHBA-

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 17 shikime
 • 17 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bill Clinton takon dhe përqafon familjen Shala pas 17 vitesh në SHBA-

Kategoritë0 komente