Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Biseda e Adem Grabovcit me Naser Shalën, të propozuarin e kryeministrit Haradinaj për drejtor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Biseda e Adem Grabovcit me Naser Shalën, të propozuarin e kryeministrit Haradinaj për drejtor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Biseda e Adem Grabovcit me Naser Shalën, të propozuarin e kryeministrit Haradinaj për drejtor

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,037 shikime
 • 2,037 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente