Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Biseda inkriminuese në arsim mes Grabovcit dhe Bujës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Biseda inkriminuese në arsim mes Grabovcit dhe Bujës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Biseda inkriminuese në arsim mes Grabovcit dhe Bujës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 638 shikime
 • 638 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Xhavit Dakaj, ish-sekretar i përgjithshëm i Ministrisë së Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MASHT) është një nga të akuzuarit nga Dosja e Shefave. Kjo është biseda mes Grabovcit dhe ish-ministrit Ramë Buja.

Kategoritë


0 komente