Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bisedë me Studiues - Abdi Baleta - Problemi i dy shteteve, Diplomacia, Bashkëpunimi mes dy shteteve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bisedë me Studiues - Abdi Baleta - Problemi i dy shteteve, Diplomacia, Bashkëpunimi mes dy shteteve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:02:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bisedë me Studiues - Abdi Baleta - Problemi i dy shteteve, Diplomacia, Bashkëpunimi mes dy shteteve

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 60 shikime
 • 60 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bisedë me Studiues Ubejd Gashi - Z. Abdi Baleta Pjesa e tretë e intervistës Temat: Problemi i dy shteteve shqiptare, Diplomacia Shqiptare, Fushat ku Shqiptarët mund të bashkëpunojnë dhe pse Shqipëria nuk po bëhet Shqipëri as pas 100 vite pavarësi Dy shtete Shqiptare a është avantazh apo dis avantazh Cili ishte synimi i Shqiptarëve gjatë shekullit 19-20 Cili ishte mendimi politik për këtë çështje Kush po i frynë luftës civile në Shqipëri Në cilat sfera shoqërore në Shqipëri është e shtrirë kolona e pestë Çfarë diplomacie bëjmë ne e çfarë duhet bërë A kemi në shtet Shqiptar apo nuk kemi Kush ka thënë se dikur politikanët shqiptar shitnin shtëpinë për shtet kurse tash shesin shtetin për shtëpi Cilat janë fushat ku shqiptarët mund të bashkëpunojnë Cilat janë defekte kryesore të Shqiptarëve Kush është fajtori që Shqipëria nuk po bëhet Shqipëri Për këto dhe shumë çështje tjera në këtë pjesë të intervistës z. Abdi Baleta. www.fronti.info

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente