Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bisedë me Studiues - Ergys Mëtiri Nacionalizmi, Komunizmi dhe Mediat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bisedë me Studiues - Ergys Mëtiri Nacionalizmi, Komunizmi dhe Mediat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 57:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bisedë me Studiues - Ergys Mëtiri Nacionalizmi, Komunizmi dhe Mediat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bisedë me Studiues Ubejd Gashi - Prof. Ergys Mërtiri Pjesa e dytë ë e intervistës Tema: Nacionalizmi, Komunizmi dhe Mediat E kemi zgjidhur çështjen kombëtare apo jo Cili duhet të jetë roli i nacionalizmit, Nacionalizmi pozitiv dhe negativ Nacionalizmi dhe Rilindasit Rreziku i përçarjes për figurat kombëtare Cilat media ushqejnë përçarjen kombëtare Si ishte komunizmi në Shqipëri Cilat ishin Pasojat e komunizmit Ku janë pozicionuar sot njerëzit e komunizmit Mbi cilën bazë ideologjike zhvillohet sot Shqipëria Dosjet, arkivat dhe dokumentet e kohës së komunistët a janë hapur apo jo Cili është roli i medieve Cila është fuqia e medieve Instrumentalizimi i medieve Çka duhet bërë që të rregullohet roli i mediave Për këto dhe për shumë çështje tjera në këtë pjesë të intervistës Prof. Ergys Mërtiri www.fronti.info

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente