Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bisedë me Studiues Gjendja politike, shoqërore dje kulturore Kriza e identitetit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bisedë me Studiues Gjendja politike, shoqërore dje kulturore Kriza e identitetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 59:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bisedë me Studiues Gjendja politike, shoqërore dje kulturore Kriza e identitetit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 132 shikime
 • 132 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bisedë me Studiues Ubejd Gashi - Prof. Dr. Milazim Krasniqi Pjesa e parë e intervistës Temat : Gjendjen aktuale politike- shoqërore dhe kulturore te ne, Kriza e identitetit, Gjuha e urrejtjes dhe propagandës anti islame si dhe Mendimi kritik Cila është gjendja aktuale te ne Kush janë elitat politike Sa është I dëmtuar imazhi I Kosovës Kush është lidershipi I Kosovës dhe si u krijua Cilat janë planet e serbëve rreth Kosovës Cilat janë raportet e elitave intelektuale, politike dhe ushtarake Kush mund të bënë ndryshimin Kriza identitare dhe Shkaqet e krizës së identitetit Identitetet çoroditëse dhe Problemet identitare Sulmet bizare ndaj identitetit të tjetrit Përzierjet e çështjes së mikut dhe armikut Aspekti krahasimor në mes të intelektualëve rilindas dhe sot Kush fshihet pas propagandës anti turke e jo anti serbe Pse Turqia po ikë nga investimet në Kosovë dhe po investon në Sërbi Pse lejohet gjuha e urrejtjes fetare te ne A kemi ne mendim kritik apo jo Në cilën fazë të mendimit kritik ne mund të jemi Nevoja e bashkëpunimit intelektual A bashkëpunojnë apo jo intelektualët në mes veti Nëse jo pse jo Për këto dhe çështjet tjera në këtë pjesë të intervistës, Prof. Dr. Milazim Krasniqi www.fronti.info

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente