Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bisedë me Studiues - Mendime të zgjedhura #2
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bisedë me Studiues - Mendime të zgjedhura #2

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:01:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bisedë me Studiues - Mendime të zgjedhura #2

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 62 shikime
 • 62 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bisedë me Studiues MENDIME TË ZGJEDHURA #2 Mendime të zgjedhura nga intervistat e bëra me Diplomatin dhe Publicistin z. Abdi Baleta, Prof. Dr. Milazim Krasniqi , Prof. Ergys Mërtiri dhe Prof. Dr. Nexhmedin Spahiu. www.fronti.info

Kategoritë


0 komente