Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bisedë me Studiues - Prof. Dr. Hysamedin Feraj - Raporti jonë me Jetën ,Vdekjen, Kohën dhe Historinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bisedë me Studiues - Prof. Dr. Hysamedin Feraj - Raporti jonë me Jetën ,Vdekjen, Kohën dhe Historinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 53:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bisedë me Studiues - Prof. Dr. Hysamedin Feraj - Raporti jonë me Jetën ,Vdekjen, Kohën dhe Historinë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bisedë me Studiues Ubejd Gashi - Prof. Dr. Hysamedin Feraj Pjesa e dytë e intervistës Tema: Marrëdhëniet karakteristike të Shqiptarëve me Jetën, Vdekjen, Historinë dhe Kohën Si dhe sa e kuptojmë ne jetën Cilat janë qëllimet e larta të jetës Sa i shfrytëzojmë potencialet njerëzore dhe cilat potenciale i shfrytëzojmë ne Cili është raporti ynë me vdekjen Për cilat motive vdesim ne Si të kthehet njerëzorja te njeriu Si kemi qenë ne gjatë historisë, A kemi sjellë ne diçka gjatë historisë, Koncepti i bërjes -historia dhe ne Cilat janë marrëdhëniet tona me kohën A i kemi ofruar ne botës diçka dhe a ka marrë diçka bota nga ne Për këto dhe shumë çështje tjera në këtë pjesë të intervistës Prof. Dr. Hysamedin Feraj www.fronti.info

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente