Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bisedë me Studiues - Prof. Dr. Nexhmedin Spahiu - Historiografia dhe raportet Shqipëri-Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bisedë me Studiues - Prof. Dr. Nexhmedin Spahiu - Historiografia dhe raportet Shqipëri-Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:05:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bisedë me Studiues - Prof. Dr. Nexhmedin Spahiu - Historiografia dhe raportet Shqipëri-Kosovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 72 shikime
 • 72 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bisedë me Studiues Ubejd Gashi me Prof. Dr. Nexhmedin Spahiun Tema: Historiografia dhe raportet Shqipëri-Kosovë Pershkrimi: Bisedë me Studiues - Pjesa e parë e intervistës së zhvilluar në Mitrovicë Pse mësohet historia? A mësojmë ne historinë e vërtetë apo jo? Nëse jo, pse jo ? Nëse gënjejmë për të kaluarën, cilat janë pasojat sot ? Historiografia në shërbim të kujt është? Kur u krijuan raportet Shqipëri- Kosovë? Në cilat baza u ngritën këto raporte? Pse mbetëm të ndarë? Si qëndron mundësia e bashkimit? Cila është e ardhmja e raporteve Shqipëri-Kosovë? Për këto dhe për shumë çështje tjera në këtë pjesë të intervistës, Prof. Dr. Nexhmedin Spahiu./FRONTI www.fronti.info https://www.facebook.com/Fronti.info/

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente