Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Cilët zyrtarë të lartë ishin në listën e prokurorit të dorëhequr pas kërcënimeve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Cilët zyrtarë të lartë ishin në listën e prokurorit të dorëhequr pas kërcënimeve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Cilët zyrtarë të lartë ishin në listën e prokurorit të dorëhequr pas kërcënimeve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 991 shikime
 • 991 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Cilët zyrtarë të lartë ishin në listën e prokurorit të dorëhequr pas kërcënimeve

Kategoritë


0 komente