Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pasi humbi disa kilogram, kaq bukur po i rri fustani Blerona Zeqiri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pasi humbi disa kilogram, kaq bukur po i rri fustani Blerona Zeqiri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pasi humbi disa kilogram, kaq bukur po i rri fustani Blerona Zeqiri

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 2,864 shikime
 • 2,864 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Moderatorja e njohur shfaqet joshëse 

Kategoritë


0 komente