Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Blerim Kuçi përmend zgjedhjet nacionale, tregon planin që kanë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Blerim Kuçi përmend zgjedhjet nacionale, tregon planin që kanë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Blerim Kuçi përmend zgjedhjet nacionale, tregon planin që kanë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka filluar zgjedhjet e brendshme Sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Blerim Kuçi përmend planin që kanë Përmend zgjedhjet nacionale dhe thotë se nuk kanë plan B.

Kategoritë


0 komente