Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bllokohet hyrja në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Druar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bllokohet hyrja në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Druar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bllokohet hyrja në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Druar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qendra e Mjekësisë Familjare në Druar të Vushtrrisë ka mbetur pa dalje në rrugë, pasi nga punimet që janë zhvilluar kohë më parë aty, është prishur pjesa e rrugës tek porta e oborrit të kësaj qendre, e për rregullimin e saj nuk është kujdesur më askush, raporton KosovaPress.

Kategoritë


0 komente