Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
BON'Art Teatri i kukullave - "Përbindëshi në qytet"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
BON'Art Teatri i kukullave - "Përbindëshi në qytet"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

BON'Art Teatri i kukullave - "Përbindëshi në qytet"

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 266 shikime
 • 266 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shfaqja e kukullave e krijuar nga krijuesit e klasës se artit " Përbindëshi në qytet". Krijuesit e vegjël, dizajnuan idet e tyre për kukullat dhe i 3D printuan ato. Rrobat i qepën vet dhe gjithashtu dhe skenari është krijuar nga vet ata si dhe prezantimi.

Kategoritë


0 komente