Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bordi i Telekomit s’di për punësimet masive, por thotë se s’përfitojnë nga pakoja financiare e MZHE-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bordi i Telekomit s’di për punësimet masive, por thotë se s’përfitojnë nga pakoja financiare e MZHE-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bordi i Telekomit s’di për punësimet masive, por thotë se s’përfitojnë nga pakoja financiare e MZHE-së

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 189 shikime
 • 189 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente