Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
BQK hap Javën për të mësuar se si të fitohet dhe kursehen para
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
BQK hap Javën për të mësuar se si të fitohet dhe kursehen para

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

BQK hap Javën për të mësuar se si të fitohet dhe kursehen para

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Banka Qendrore e Kosovës ka hapur sot Javën Ndërk Ndërkombëtare të Parasë në të cilën do të ketë ligjerata dhe konkurse që kanë për synim edukimin financiar të të rinjve dhe studentëve.

Kategoritë


0 komente