Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Braktisja e fshatrave bën që Komuna e Podujevës t’ia paguajë transportin nxënësit të vetëm të Murgullës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Braktisja e fshatrave bën që Komuna e Podujevës t’ia paguajë transportin nxënësit të vetëm të Murgullës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Braktisja e fshatrave bën që Komuna e Podujevës t’ia paguajë transportin nxënësit të vetëm të Murgullës

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 407 shikime
 • 407 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente