Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Brusa: Të hiqen kufijtë që pengojnë operatorët ekonomik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Brusa: Të hiqen kufijtë që pengojnë operatorët ekonomik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Brusa: Të hiqen kufijtë që pengojnë operatorët ekonomik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ratifikimi i marrëveshjes për demarkacionin me Malin e Zi, i votuar dje në Kuvendin e Kosovës është një tullë në rrugën drejt Bashkimit Evropian që do të lehtësojë edhe punën e bizneseve kosovare që të jenë prezent në tregjet e BE-së.

Kategoritë


0 komente