Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

BSPK kërkon respektimin e të drejtave të punëtorëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
BSPK kërkon respektimin e të drejtave të punëtorëve

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

BSPK kërkon respektimin e të drejtave të punëtorëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2 shikime
 • 2 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e ardhshme do të ngritë shqetësimet e shprehura nga BSPK-ja.

Kategoritë0 komente