Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Bulliqi: Nga kufiri administrativ kemi kaluar në kufi kadastral Bulliqi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bulliqi: Nga kufiri administrativ kemi kaluar në kufi kadastral Bulliqi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bulliqi: Nga kufiri administrativ kemi kaluar në kufi kadastral Bulliqi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 558 shikime
 • 558 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bulliqi: Nga kufiri administrativ kemi kaluar në kufi kadastral Bulliqi

Kategoritë0 komente