Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bunjaki: Na dhimben tifozët që kanë ardhur me pa lojën
Bunjaki: Na dhimben tifozët që kanë ardhur me pa lojën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bunjaki: Na dhimben tifozët që kanë ardhur me pa lojën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaki pas ndërprerjes së takimit Kroaci-Kosovë, për shkak të reshjeve të mëdha të shiut, ka thënë se UEFA vendos nesër se kur do të zhvillohet takimi, ndërsa ka shprehur dëshirën që për shkak të tifozëve të shumë që kanë shkuar ta përcjellin takimin do të ishte mirë të luhet nesër.

Kategoritë


0 komente


0/500