Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Burim Ademi vishet me dimi e jelek, befason me kërcimin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Burim Ademi vishet me dimi e jelek, befason me kërcimin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Burim Ademi vishet me dimi e jelek, befason me kërcimin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 503 shikime
 • 503 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si kërcen Burim Ademi me dimi e jelek

Kategoritë


0 komente