Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Buriq: Me Serbinë të arrihet marrëveshje juridikisht e pranueshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Buriq: Me Serbinë të arrihet marrëveshje juridikisht e pranueshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Buriq: Me Serbinë të arrihet marrëveshje juridikisht e pranueshme

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme e Kroacisë, Marija Pejçinoviq-Buriq, ka deklaruar se Kosova dhe Serbia duhet që në fund të dialogut të arrijnë marrëveshje juridikisht të pranueshme për të dyja palët.

Kategoritë


0 komente