Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Burokracia i shtynë pilotët kosovarë ta realizojnë ëndrrën në Maqedoninë e Veriut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Burokracia i shtynë pilotët kosovarë ta realizojnë ëndrrën në Maqedoninë e Veriut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Burokracia i shtynë pilotët kosovarë ta realizojnë ëndrrën në Maqedoninë e Veriut

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 168 shikime
 • 168 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente