Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Burri i bën Adelina Tahirit dhuratë syzet nga diamanti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Burri i bën Adelina Tahirit dhuratë syzet nga diamanti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Burri i bën Adelina Tahirit dhuratë syzet nga diamanti

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,516 shikime
 • 2,516 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja çfarë dhurate mori Adelina Tahiri

Kategoritë0 komente