Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Butrint Imeri nuk mund të vozisë pa e këtë këngë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Butrint Imeri nuk mund të vozisë pa e këtë këngë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Butrint Imeri nuk mund të vozisë pa e këtë këngë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 869 shikime
 • 869 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja çka bën Butrinti kur vozitë

Kategoritë0 komente