Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bytyqi: Fëmijët duhet kenë shkathtësi të nevojshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bytyqi: Fëmijët duhet kenë shkathtësi të nevojshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bytyqi: Fëmijët duhet kenë shkathtësi të nevojshme

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në kuadër të projektit Demos me Kuvendin e Kosovës dhe MASHT-in, ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë Shyqiri Bytyqi, ka vizituar sot punëtorinë e demokracisë Demos, ku është takuar me nxënës të klasës së gjashtë të shkollës “Ali Kelmendi” nga Vushtrria.

Kategoritë


0 komente