Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bytyqi: Këshilli për Cilësi punoi me standarde të dyfishta, shkarkimin ma kërkoi Haradinaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bytyqi: Këshilli për Cilësi punoi me standarde të dyfishta, shkarkimin ma kërkoi Haradinaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bytyqi: Këshilli për Cilësi punoi me standarde të dyfishta, shkarkimin ma kërkoi Haradinaj

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 231 shikime
 • 231 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bytyqi: Këshilli për Cilësi punoi me standarde të dyfishta, shkarkimin ma kërkoi Haradinaj

Kategoritë


0 komente