Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Bytyqi: Nuk ka arsye për grevë, nuk do të pranojmë të dëmtohet procesi mësimor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bytyqi: Nuk ka arsye për grevë, nuk do të pranojmë të dëmtohet procesi mësimor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bytyqi: Nuk ka arsye për grevë, nuk do të pranojmë të dëmtohet procesi mësimor

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ani pse pritej që të ketë grevë të mësimdhënësve në Kosovë, ajo nuk do të mbahet dhe mësimi do të fillojë të hënën më datë 3 shtator. Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë thotë se nuk ka asnjë arsye për grevë dhe se nuk pranojnë të dëmtohet procesi mësimor.

Kategoritë


0 komente