Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Bytyqi: Vendimi për shkarkim mund të quhet i ngutshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bytyqi: Vendimi për shkarkim mund të quhet i ngutshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bytyqi: Vendimi për shkarkim mund të quhet i ngutshëm

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 13 shikime
 • 13 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, ka thënë se ardhja e tij në krye të Ministrisë së Arsimit, e gjeti këtë dikaster me shumë probleme të mëdha të cilat janë grumbulluar me vite të tëra.

Kategoritë


0 komente