Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Çahet tavani i “Shtëpisë së Bardhë”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çahet tavani i “Shtëpisë së Bardhë”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çahet tavani i “Shtëpisë së Bardhë”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shtëpia e Bardhë” e Klinës është ndërtuar në vitin 2012. Për ndërtimin e “Shtëpisë së Bardhë”, ish-kryetari Sokol Bashota ka investuar hiç më pak se 2 milionë euro.

Kategoritë


0 komente