Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Çaushi: Gjakovarët i kanë thënë jo partive të krimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çaushi: Gjakovarët i kanë thënë jo partive të krimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çaushi: Gjakovarët i kanë thënë jo partive të krimit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetar të Komunës së Gjakovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Driton Çaushi, ka thënë se qytetarët e Gjakovës e kanë shansin e parë që nga pas lufta, që të zgjedhin një qeverisje lokale që do të jetë e mbështetur pa asnjë diskriminim nga qeverisja qendrore.

Kategoritë


0 komente