Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Në vend të Shakira , nesër në Kosovë do të vijë Ceca
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Në vend të Shakira , nesër në Kosovë do të vijë Ceca

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Në vend të Shakira , nesër në Kosovë do të vijë Ceca

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Në vend të Shakira , nesër në Kosovë do të vijë Ceca

Edhepse kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, premtoi se do ta sillte Shakirën mbi Urën e Ibrit në Mitrovicë, ajo e cila do të performojë në Mitrovicë nesër, duket se do të jetë këngëtarja serbe, Ceca.

Kategoritë


0 komente