Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Çelaj: Do të krijojmë një lagje të Prishtinës së Vjetër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çelaj: Do të krijojmë një lagje të Prishtinës së Vjetër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çelaj: Do të krijojmë një lagje të Prishtinës së Vjetër

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Prishtinës, Lirak Çelaj, në programin e tij qeverisës ka projektin për rindërtimin e Prishtinës së vjetër dhe pjesën që ka të bëjë me ndryshimin dhe dukjen e Prishtinës.

Kategoritë


0 komente