Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Çelaj synon transformimin e Prishtinës nga vend transit në vend destinacioni
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çelaj synon transformimin e Prishtinës nga vend transit në vend destinacioni

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çelaj synon transformimin e Prishtinës nga vend transit në vend destinacioni

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prishtina duhet të shndërrohet nga një vend transit për qytetarët në vend destinacioni. Ky është qëllimi kryesor i kandidatit të PDK-së për kryetar të Prishtinës, Lirak Çelaj, i cili e ka nisë fushatën për kreun e kryeqytetit me takime dorë me dorë me qytetarët.

Kategoritë


0 komente