Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Çerdhja në Fushë Kosovë i privon fëmijët ‘problematikë’ nga ushqimi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çerdhja në Fushë Kosovë i privon fëmijët ‘problematikë’ nga ushqimi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çerdhja në Fushë Kosovë i privon fëmijët ‘problematikë’ nga ushqimi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,034 shikime
 • 1,034 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çerdhja në Fushë Kosovë i privon fëmijët ‘problematikë’ nga ushqimi

Kategoritë


0 komente