Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Çfarë dëshmoi Rexhep Selimi në procesin e sotëm ndaj Limajt
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çfarë dëshmoi Rexhep Selimi në procesin e sotëm ndaj Limajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çfarë dëshmoi Rexhep Selimi në procesin e sotëm ndaj Limajt

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 262 shikime
 • 262 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çfarë dëshmoi Rexhep Selimi në procesin e sotëm ndaj Limajt

Kategoritë0 komente