Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Çfarë konfiskoi Dogana gjatë bastisjes në Kamenicë- pjesa 2
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çfarë konfiskoi Dogana gjatë bastisjes në Kamenicë- pjesa 2

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çfarë konfiskoi Dogana gjatë bastisjes në Kamenicë- pjesa 2

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 4,002 shikime
 • 4,002 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

PJESA E DYTË- Pas bastisjes së një lokali në qendër të Komunës së Ranillugut, pjesëtarët doganorë të mbështetur nga pjesëtarët e policisë, ia kanë mësyrë lokacionit të dytë. Cili është ai lokacion, çfarë gjetën aty. Të gjitha detajet mund t'i mësoni nga pjesa e dytë e aksionit të cilin mund ta gjeni në video

Kategoritë


2 komente