Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Çfarë thonë Ardian Gjini e Mimoza Kusari – Lila për pikat e forta të njëri – tjetrit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çfarë thonë Ardian Gjini e Mimoza Kusari – Lila për pikat e forta të njëri – tjetrit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çfarë thonë Ardian Gjini e Mimoza Kusari – Lila për pikat e forta të njëri – tjetrit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 108 shikime
 • 108 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çfarë thonë Ardian Gjini e Mimoza Kusari – Lila për pikat e forta të njëri – tjetrit

Kategoritë0 komente