Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Champions Quiz

201 episode | 13,699 shikime

Quiz-i i kampionëve tash edhe në ekranët shqiptare!

Nën moderimin e Alaudim Hamitit.

Alternate Text
Sezoni 1
  • Sezoni 1
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat