Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Cilat ishin premtimet e kryetarëve të komunave dhe si të monitoroni punën e tyre?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Cilat ishin premtimet e kryetarëve të komunave dhe si të monitoroni punën e tyre?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Cilat ishin premtimet e kryetarëve të komunave dhe si të monitoroni punën e tyre?

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 181 shikime
 • 181 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bëhu qytetar aktiv: kontribuo në politikat lokale, monitoro dhe kërko llogari

Kategoritë