Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Cilat janë, sipas Jusuf Thaçit, dy sfidat kryesore të arritjes së marrëveshjes mes LVV dhe LDK?
Ka vendosje të produkteve
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Cilat janë, sipas Jusuf Thaçit, dy sfidat kryesore të arritjes së marrëveshjes mes LVV dhe LDK?

Shpërndaje videon