Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Cilat shkronja e pengojnë deputeten e larguar nga VV
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Cilat shkronja e pengojnë deputeten e larguar nga VV

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Cilat shkronja e pengojnë deputeten e larguar nga VV

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 52 shikime
 • 52 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ish deputeten e Vetëvendosjes Shqipe Pantinën e pengon një shkronjë e alfabetit të gjuhës shqipe. Ajo sot në komisionin për Buxhet dhe Financa ku ka raportuar ministri Bedri Hamza ka shlyer me laps dy shkronja që kishte para vetes.

Kategoritë


0 komente