Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Cili biznesmen shtroj darkë në Odë për Enver Idrizin?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Cili biznesmen shtroj darkë në Odë për Enver Idrizin?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Cili biznesmen shtroj darkë në Odë për Enver Idrizin?

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 851 shikime
 • 851 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Enver Idrizi ,Naim Abazi ,Remi Jakupi

Kategoritë


0 komente