Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Çka ndodhi në shtëpinë e Jonida Maliqit kur ndodhi tërmeti?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çka ndodhi në shtëpinë e Jonida Maliqit kur ndodhi tërmeti?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çka ndodhi në shtëpinë e Jonida Maliqit kur ndodhi tërmeti?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,007 shikime
 • 1,007 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si reagoi Jonida Maliqi pas tërmetit në Shqipëri

Kategoritë


0 komente