Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Çka u bë me paratë për shitjen e Milot Rashicës?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çka u bë me paratë për shitjen e Milot Rashicës?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çka u bë me paratë për shitjen e Milot Rashicës?

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 356 shikime
 • 356 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çka u bë me paratë për shitjen e Milot Rashicës?

InDoks | Intervistë me Naser Imerin, Kryetar i Klubit “Vushtrria”

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “Njeriu i oligarkut rus-mashtrimi milionësh i shtetit”

Këtu e gjeni të plotë dokumentarin: http://bit.ly/2BKXbMT

Kategoritë


0 komente