Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Çmimi i rrymës do të rritet - importi deri në mars i kushton vendit mbi 40 milionë euro
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çmimi i rrymës do të rritet - importi deri në mars i kushton vendit mbi 40 milionë euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çmimi i rrymës do të rritet - importi deri në mars i kushton vendit mbi 40 milionë euro

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 94 shikime
 • 94 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çmimi i rrymës do të rritet - importi deri në mars i kushton vendit mbi 40 milionë euro

Kategoritë


0 komente